Vestavěné skříně

V dnešní době se vestavěné skříně staly neodmyslitenou součástí našich domovů. Vestavěné skříně se již dávno neobjevují jen v ložnicích na uložení šatstva, ale díky novým a exklusivním materiálům mohou ozvláštnit nebo předělit jakýkoliv obývací pokoj či jiný prostor v bytě.

Při výběru a návrhu skříně je důležité se rozhodnout:

  • jaký účel bude skříň plnit:  šatní skříň (tyče, police, zásuvky), botník,uložení vysavače, sušáku na prádlo a domácí chemie
  • jak ji do interiéru umístit: se zrcadly zvětší pokoj, s barevnými výplněmi místnost ozvláštní, bude nenápadná, prostor rozdělí, …

V naší nabídce naleznete „nekonečnou“ škálu barevných výplní, dřevodekorů, skel, zrcadel a dýh. Rámy skříní nabízíme plechové nebo hliníkové v různých povrchových úpravách a tvarech.

Teď je již potřeba zvážit jakými doplňky Vaši skříň vybavíme: sklopné tyče, výsuvné košíky či zásuvky, držáky kravat a kalhot, výsuvné botníky, příp.držák hadice od vysavače, výsuvné žehlící prkno, koš na prádlo, apod.

Máte-li zájem o vestavěnou skříň, kontaktujte nás prostřednictvím formuláře vpravo nebo rovnou telefonicky/mailem viz kontakty.

View the embedded image gallery online at:
http://www.nabys.cz/vestavene-skrine#sigFreeIdbe2737cf1c

...