FAQ

Přečtěte si pár z často kladených dotazů i s odpověďmi. Pokud zde nenajdete otázku a odpověď, zeptejte se pomocí našeho kontaktního formuláře. Váš dotaz i s odpovědí rádi do této rubriky přidáme.

Proč je důležité mít již při návrhu kuchyně rozmyšleno, kde co uložím?

To snad nějak do té kuchyně nacpu? Častá odpověď na tuto otázku ALE…

Je velice důležité mít vše předem promyšleno. Představte si situaci, kdy máte novou kuchyni a chodíte s vysokým hrncem na špagety a nemáte ho kam dát. Nebo při přítomnosti myčky v kuchyni (již běžné) máte dvě sady příborů, ale do zásuvky se Vám vejdou jen jedny. Investice do kuchyně není malá a proto je důležité, aby Vás nic nepřekvapilo a My v našem kuchyňském studiu Vám s tím chceme maximálně pomoci.

Proč se kuchyně obkládá až po namontování?

První výhodou je, že Vy si vybíráte barvu dlažby, skla, … až poté co vidíte finální výsledek. Žádný dokonalý 3D návrh kuchyně Vám nenahradí vlastní pohled.

Druhou výhodou je, že neobkládáte zbytečně za kuchyní a zakoupíte přesné množství dlažby (šetříte své peníze).

Třetí výhodou je, že dlaždičky se lepí cca 2 mm nad pracovní desku a vzniklá spára se vymaže sanitárním silikonem v barvě spárovací hmoty. Následná spára má těsnost jako u vany. Odpadá montáž těsnících lišt, které zbytečně zabírají místo na pracovní desce a za pár let zpuchří a netěsní.

A poslední výhodou je, že při komínové digestoři obkladač zalícuje hrany digestoře se spárami obkladaček.